Zoom8 ranking 2018

Finnish Zoom8 Class Association

Results are provisional as of 21:11 on September 23, 2018

0

Sailed: 9, Discards: 4, To count: 5, Entries: 51, Scoring system: Zoom8 ranking
Rank Nat SailNo Club HelmName R1/NJK R2/HSK R3/HSS R4/HSF R5/KJK R6/TPS R7/EMK R8/MP R9/BSS Total Nett
1st FIN 550 BSS Held Sofia 23.0 (5.0) 24.0 (0.0 DNC) (20.0) 22.0 36.0 24.0 (19.0) 173.0 129.0
2nd FIN 1004 EMK Lehtinen Hanna 31.0 22.0 (18.0) (12.0) (0.0 DNC) 18.0 34.0 18.0 (15.0) 168.0 123.0
3rd FIN 999 MP Haataja Jaakko 18.0 32.0 30.0 17.0 18.0 (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) 115.0 115.0
4th FIN 641 BSS Björkestam Julia 25.0 25.0 19.0 (0.0 DNC) (13.0) (15.0) 28.0 16.0 (5.0) 146.0 113.0
5th FIN 377 EMK Markkanen Aarni (14.0) (13.0) 16.0 19.0 (14.0) 20.0 32.0 22.0 (13.0) 163.0 109.0
6th FIN 455 HSS Jauhiainen Marika 17.0 (15.0) 22.0 (0.0 DNC) (16.0) 16.0 30.0 (0.0 DNC) 17.0 133.0 102.0
7th FIN 408 BS Roininen Aapo (10.0) 26.0 28.0 (0.0 DNC) (0.0 DNC) 12.0 (10.0) 20.0 12.0 118.0 98.0
8th FIN 1008 HSS Aho Emma 22.0 24.0 17.0 (0.0 DNC) (12.0) (14.0) 18.0 17.0 (11.0) 135.0 98.0
9th FIN 631 NJK Eväsoja Tomas 19.0 23.0 13.0 11.0 (0.0 DNC) (0.0 DNC) 29.0 (0.0 DNC) (0.0 DNC) 95.0 95.0
10th FIN 424 KPS Gronow Larissa 27.0 30.0 26.0 (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) 0.0 DNC 0.0 DNC 83.0 83.0
11th FIN 651 EMK Kario Sini (8.0) 19.0 (0.0 DNC) 15.0 (0.0 DNC) 13.0 25.0 10.0 (6.0) 96.0 82.0
12th FIN 178 HTPS Nurminen Aleksi 15.0 20.0 20.0 (9.0) (0.0 DNC) (5.0) 15.0 11.0 (7.0) 102.0 81.0
13th FIN 1010 EMK Huhta-Koivisto Emilia (11.0) 18.0 14.0 (6.0) (10.0) 11.0 24.0 13.0 (10.0) 117.0 80.0
14th FIN 681 NJK Eväsoja Lina 13.0 28.0 2.0 7.0 (0.0 DNC) (0.0 DNC) 23.0 (0.0 DNC) (0.0 DNC) 73.0 73.0
15th FIN 485 HSS Aliklaavu Venla (0.0 DNC) (9.0) 15.0 (0.0 DNC) 11.0 (0.0 DNC) 26.0 12.0 9.0 82.0 73.0
16th FIN 8 NJK Lilja Christian 29.0 (0.0 DNC) 23.0 (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) 20.0 0.0 DNC 0.0 DNC 72.0 72.0
17th FIN 661 NJK Skogström Anna 24.0 12.0 10.0 (4.0) (0.0 DNC) (0.0 DNC) (2.0) 15.0 8.0 75.0 69.0
18th FIN 542 NJK Sundelin Filip 5.0 16.0 11.0 (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) 22.0 7.0 (3.0) 64.0 61.0
19th FIN 646 EMK Virolainen Juho (0.0 DNC) 14.0 (0.0 DNC) (0.0 DNC) 7.0 9.0 21.0 9.0 (0.0 DNC) 60.0 60.0
20th FIN 475 BSS Fagerholm Lukas 20.0 10.0 (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) 27.0 0.0 DNC 2.0 59.0 59.0
21st FIN 222 UPS Kuisma Onni 16.0 17.0 21.0 5.0 (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) 0.0 DNC 59.0 59.0
22nd FIN 633 NJK Sundelin Fredrik 21.0 21.0 9.0 (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) 4.0 2.0 (0.0 DNC) 57.0 57.0
23rd FIN 569 HSS Lindström Joanna 9.0 (8.0) (7.0) (0.0 DNC) 9.0 8.0 14.0 14.0 (0.0 DNC) 69.0 54.0
24th FIN 1003 MP Heikkinen Akseli 7.0 11.0 12.0 10.0 8.0 (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) 48.0 48.0
25th FIN 563 BS Riekki Ella 6.0 (0.0 DNC) 5.0 8.0 (0.0 DNC) 4.0 17.0 (0.0 DNC) (0.0 DNC) 40.0 40.0
26th FIN 565 EMK Koivuniemi Pekka (0.0 DNC) 7.0 (0.0 DNC) 13.0 5.0 (0.0 DNC) 7.0 6.0 (0.0 DNC) 38.0 38.0
27th FIN 644 EMK Alander Ella (0.0 DNC) (6.0) 6.0 (0.0 DNC) 6.0 7.0 11.0 8.0 (0.0 DNC) 44.0 38.0
28th FIN 551 TPS Rantala Matias (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) 3.0 (0.0 DNC) 10.0 19.0 0.0 DNC 0.0 DNC 32.0 32.0
29th FIN 576 HSS Aarvala Erika 4.0 3.0 3.0 (0.0 DNC) (2.0) (0.0 DNC) 12.0 5.0 (0.0 DNC) 29.0 27.0
30th FIN 1006 HSS Ikäheimo Viggo 3.0 4.0 4.0 (0.0 DNC) 4.0 (0.0 DNC) (0.0 DNC) 3.0 (0.0 DNC) 18.0 18.0
31st FIN 999 MP Valonen Arttu (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) 0.0 DNC 0.0 DNC 16.0 0.0 DNC 0.0 DNC 16.0 16.0
32nd FIN 265 KVP Pietarinen Johanna 12.0 (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) 0.0 DNC 0.0 DNC 4.0 0.0 DNC 16.0 16.0
33rd FIN 1007 HSS Kauppila Urho 2.0 (0.0 DNC) 8.0 (0.0 DNC) (0.0 DNC) 6.0 (0.0 DNC) 0.0 DNC 0.0 DNC 16.0 16.0
34th FIN 88 BS Laiho Ida (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) 0.0 DNC 0.0 DNC 13.0 0.0 DNC 0.0 DNC 13.0 13.0
35th FIN 24 HSK Sergelius Maxilimian (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) 0.0 DNC 0.0 DNC 9.0 0.0 DNC 0.0 DNC 9.0 9.0
36th FIN 634 TPS Pettersson Niklas (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) 0.0 DNC 3.0 6.0 0.0 DNC 0.0 DNC 9.0 9.0
37th FIN 628 HSS Makkonen Charlotta (0.0 DNC) 2.0 (0.0 DNC) (0.0 DNC) 3.0 (0.0 DNC) 0.0 DNC 0.0 DNC 4.0 9.0 9.0
38th FIN 1003 MP Forsman Erika (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) 0.0 DNC 0.0 DNC 8.0 0.0 DNC 0.0 DNC 8.0 8.0
39th FIN 831 BS Rouhiainen Louna (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) 2.0 (0.0 DNC) 0.0 DNC 5.0 0.0 DNC 0.0 DNC 7.0 7.0
40th FIN 561 EMK Maunuksela Heini (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) 0.0 DNC 0.0 DNC 3.0 0.0 DNC 0.0 DNC 3.0 3.0
41st FIN 555 GK Lauren Simon (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) 0.0 DNC 2.0 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 2.0 2.0
42nd FIN 501 BS/SaVK Feodoroff Sebastian (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 0.0
42nd FIN 24 MP Tanskanen Onni (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 0.0
42nd FIN 296 KePS Korkeamäki Jenna (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 0.0
42nd FIN 295 KePS Korkeamäki Janette (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 0.0
42nd FIN 563 ESF Lindell Lasse (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 0.0
42nd FIN 567 ESF Karlemo Simon (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 0.0
42nd FIN 9 LP Sinivuori Kaisa (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 0.0
42nd FIN 524 HSS Sarén Emil (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 0.0
42nd FIN 780 ESF Kinnala Oscar (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 0.0
42nd FIN 524 HSS Mannila Veikko (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) (0.0 DNC) 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 DNC 0.0 0.0

Huom! Vain Zoom8-liiton jäseneksi ilmoittautuneet ja jäsenmaksun maksaneet otetaan huomioon ranking-pisteytyksessä.

R1/NJK - 0  - 2018-05-13 at 2018-05-12

Start: Results, Finishes: Place
Rank Nat SailNo Club HelmName Place Points
1 FIN 1004 EMK Lehtinen Hanna 1 31.0
2 FIN 8 NJK Lilja Christian 2 29.0
3 FIN 424 KPS Gronow Larissa 3 27.0
4 FIN 641 BSS Björkestam Julia 4 25.0
5 FIN 661 NJK Skogström Anna 5 24.0
6 FIN 550 BSS Held Sofia 6 23.0
7 FIN 1008 HSS Aho Emma 7 22.0
8 FIN 633 NJK Sundelin Fredrik 8 21.0
9 FIN 475 BSS Fagerholm Lukas 9 20.0
10 FIN 631 NJK Eväsoja Tomas 10 19.0
11 FIN 999 MP Haataja Jaakko 11 18.0
12 FIN 455 HSS Jauhiainen Marika 12 17.0
13 FIN 222 UPS Kuisma Onni 13 16.0
14 FIN 178 HTPS Nurminen Aleksi 14 15.0
15 FIN 377 EMK Markkanen Aarni 15 14.0
16 FIN 681 NJK Eväsoja Lina 16 13.0
17 FIN 265 KVP Pietarinen Johanna 17 12.0
18 FIN 1010 EMK Huhta-Koivisto Emilia 18 11.0
19 FIN 408 BS Roininen Aapo 19 10.0
20 FIN 569 HSS Lindström Joanna 20 9.0
21 FIN 651 EMK Kario Sini 21 8.0
22 FIN 1003 MP Heikkinen Akseli 22 7.0
23 FIN 563 BS Riekki Ella 23 6.0
24 FIN 542 NJK Sundelin Filip 24 5.0
25 FIN 576 HSS Aarvala Erika 25 4.0
26 FIN 1006 HSS Ikäheimo Viggo 27 3.0
27 FIN 1007 HSS Kauppila Urho 29 2.0

R2/HSK - 0  at 2018-05-26

Start: Results, Finishes: Place
Rank Nat SailNo Club HelmName Place Points
1 FIN 999 MP Haataja Jaakko 1 32.0
2 FIN 424 KPS Gronow Larissa 2 30.0
3 FIN 681 NJK Eväsoja Lina 3 28.0
4 FIN 408 BS Roininen Aapo 4 26.0
5 FIN 641 BSS Björkestam Julia 5 25.0
6 FIN 1008 HSS Aho Emma 6 24.0
7 FIN 631 NJK Eväsoja Tomas 7 23.0
8 FIN 1004 EMK Lehtinen Hanna 8 22.0
9 FIN 633 NJK Sundelin Fredrik 9 21.0
10 FIN 178 HTPS Nurminen Aleksi 10 20.0
11 FIN 651 EMK Kario Sini 11 19.0
12 FIN 1010 EMK Huhta-Koivisto Emilia 12 18.0
13 FIN 222 UPS Kuisma Onni 13 17.0
14 FIN 542 NJK Sundelin Filip 14 16.0
15 FIN 455 HSS Jauhiainen Marika 15 15.0
16 FIN 646 EMK Virolainen Juho 16 14.0
17 FIN 377 EMK Markkanen Aarni 17 13.0
18 FIN 661 NJK Skogström Anna 18 12.0
19 FIN 1003 MP Heikkinen Akseli 19 11.0
20 FIN 475 BSS Fagerholm Lukas 20 10.0
21 FIN 485 HSS Aliklaavu Venla 21 9.0
22 FIN 569 HSS Lindström Joanna 22 8.0
23 FIN 565 EMK Koivuniemi Pekka 23 7.0
24 FIN 644 EMK Alander Ella 24 6.0
25 FIN 550 BSS Held Sofia 25 5.0
26 FIN 1006 HSS Ikäheimo Viggo 26 4.0
27 FIN 576 HSS Aarvala Erika 27 3.0
28 FIN 628 HSS Makkonen Charlotta 28 2.0

R3/HSS - 0  at 2018-06-08

Start: Results, Finishes: Place
Rank Nat SailNo Club HelmName Place Points
1 FIN 999 MP Haataja Jaakko 2 30.0
2 FIN 408 BS Roininen Aapo 4 28.0
3 FIN 424 KPS Gronow Larissa 5 26.0
4 FIN 550 BSS Held Sofia 6 24.0
5 FIN 8 NJK Lilja Christian 8 23.0
6 FIN 455 HSS Jauhiainen Marika 9 22.0
7 FIN 222 UPS Kuisma Onni 10 21.0
8 FIN 178 HTPS Nurminen Aleksi 11 20.0
9 FIN 641 BSS Björkestam Julia 12 19.0
10 FIN 1004 EMK Lehtinen Hanna 13 18.0
11 FIN 1008 HSS Aho Emma 14 17.0
12 FIN 377 EMK Markkanen Aarni 15 16.0
13 FIN 485 HSS Aliklaavu Venla 16 15.0
14 FIN 1010 EMK Huhta-Koivisto Emilia 17 14.0
15 FIN 631 NJK Eväsoja Tomas 18 13.0
16 FIN 1003 MP Heikkinen Akseli 20 12.0
17 FIN 542 NJK Sundelin Filip 21 11.0
18 FIN 661 NJK Skogström Anna 22 10.0
19 FIN 633 NJK Sundelin Fredrik 23 9.0
20 FIN 1007 HSS Kauppila Urho 24 8.0
21 FIN 569 HSS Lindström Joanna 25 7.0
22 FIN 644 EMK Alander Ella 26 6.0
23 FIN 563 BS Riekki Ella 27 5.0
24 FIN 1006 HSS Ikäheimo Viggo 28 4.0
25 FIN 576 HSS Aarvala Erika 29 3.0
26 FIN 681 NJK Eväsoja Lina 30 2.0

R4/HSF - 0  at 2018-06-16

Start: Results, Finishes: Place
Rank Nat SailNo Club HelmName Place Points
1 FIN 377 EMK Markkanen Aarni 1 19.0
2 FIN 999 MP Haataja Jaakko 2 17.0
3 FIN 651 EMK Kario Sini 3 15.0
4 FIN 565 EMK Koivuniemi Pekka 4 13.0
5 FIN 1004 EMK Lehtinen Hanna 5 12.0
6 FIN 631 NJK Eväsoja Tomas 6 11.0
7 FIN 1003 MP Heikkinen Akseli 7 10.0
8 FIN 178 HTPS Nurminen Aleksi 8 9.0
9 FIN 563 BS Riekki Ella 9 8.0
10 FIN 681 NJK Eväsoja Lina 10 7.0
11 FIN 1010 EMK Huhta-Koivisto Emilia 11 6.0
12 FIN 222 UPS Kuisma Onni 12 5.0
13 FIN 661 NJK Skogström Anna 13 4.0
14 FIN 551 TPS Rantala Matias 14 3.0
15 FIN 831 BS Rouhiainen Louna 15 2.0

R5/KJK - 0  at 2018-06-28

Start: Results, Finishes: Place
Rank Nat SailNo Club HelmName Place Points
1 FIN 550 BSS Held Sofia 6 20.0
2 FIN 999 MP Haataja Jaakko 10 18.0
3 FIN 455 HSS Jauhiainen Marika 12 16.0
4 FIN 377 EMK Markkanen Aarni 13 14.0
5 FIN 641 BSS Björkestam Julia 15 13.0
6 FIN 1008 HSS Aho Emma 16 12.0
7 FIN 485 HSS Aliklaavu Venla 18 11.0
8 FIN 1010 EMK Huhta-Koivisto Emilia 20 10.0
9 FIN 569 HSS Lindström Joanna 21 9.0
10 FIN 1003 MP Heikkinen Akseli 23 8.0
11 FIN 646 EMK Virolainen Juho 26 7.0
12 FIN 644 EMK Alander Ella 28 6.0
13 FIN 565 EMK Koivuniemi Pekka 30 5.0
14 FIN 1006 HSS Ikäheimo Viggo 37 4.0
15 FIN 628 HSS Makkonen Charlotta 39 3.0
16 FIN 576 HSS Aarvala Erika 42 2.0

R6/TPS - 0  at 2018-08-10

Start: Results, Finishes: Place
Rank Nat SailNo Club HelmName Place Points
1 FIN 550 BSS Held Sofia 1 22.0
2 FIN 377 EMK Markkanen Aarni 2 20.0
3 FIN 1004 EMK Lehtinen Hanna 3 18.0
4 FIN 455 HSS Jauhiainen Marika 4 16.0
5 FIN 641 BSS Björkestam Julia 5 15.0
6 FIN 1008 HSS Aho Emma 6 14.0
7 FIN 651 EMK Kario Sini 7 13.0
8 FIN 408 BS Roininen Aapo 8 12.0
9 FIN 1010 EMK Huhta-Koivisto Emilia 9 11.0
10 FIN 551 TPS Rantala Matias 11 10.0
11 FIN 646 EMK Virolainen Juho 12 9.0
12 FIN 569 HSS Lindström Joanna 13 8.0
13 FIN 644 EMK Alander Ella 14 7.0
14 FIN 1007 HSS Kauppila Urho 15 6.0
15 FIN 178 HTPS Nurminen Aleksi 16 5.0
16 FIN 563 BS Riekki Ella 17 4.0
17 FIN 634 TPS Pettersson Niklas 18 3.0
18 FIN 555 GK Lauren Simon 19 2.0

R7/EMK - 0  at 2018-09-07

Start: Results, Finishes: Place
Rank Nat SailNo Club HelmName Place Points
1 FIN 550 BSS Held Sofia 1 36.0
2 FIN 1004 EMK Lehtinen Hanna 2 34.0
3 FIN 377 EMK Markkanen Aarni 3 32.0
4 FIN 455 HSS Jauhiainen Marika 4 30.0
5 FIN 631 NJK Eväsoja Tomas 5 29.0
6 FIN 641 BSS Björkestam Julia 6 28.0
7 FIN 475 BSS Fagerholm Lukas 7 27.0
8 FIN 485 HSS Aliklaavu Venla 8 26.0
9 FIN 651 EMK Kario Sini 9 25.0
10 FIN 1010 EMK Huhta-Koivisto Emilia 10 24.0
11 FIN 681 NJK Eväsoja Lina 11 23.0
12 FIN 542 NJK Sundelin Filip 12 22.0
13 FIN 646 EMK Virolainen Juho 13 21.0
14 FIN 8 NJK Lilja Christian 14 20.0
15 FIN 551 TPS Rantala Matias 15 19.0
16 FIN 1008 HSS Aho Emma 16 18.0
17 FIN 563 BS Riekki Ella 17 17.0
18 FIN 999 MP Valonen Arttu 18 16.0
19 FIN 178 HTPS Nurminen Aleksi 19 15.0
20 FIN 569 HSS Lindström Joanna 20 14.0
21 FIN 88 BS Laiho Ida 21 13.0
22 FIN 576 HSS Aarvala Erika 22 12.0
23 FIN 644 EMK Alander Ella 23 11.0
24 FIN 408 BS Roininen Aapo 24 10.0
25 FIN 24 HSK Sergelius Maxilimian 25 9.0
26 FIN 1003 MP Forsman Erika 26 8.0
27 FIN 565 EMK Koivuniemi Pekka 27 7.0
28 FIN 634 TPS Pettersson Niklas 28 6.0
29 FIN 831 BS Rouhiainen Louna 29 5.0
30 FIN 633 NJK Sundelin Fredrik 30 4.0
31 FIN 561 EMK Maunuksela Heini 31 3.0
32 FIN 661 NJK Skogström Anna 32 2.0

R8/MP - 0  at 2018-09-15

Start: Results, Finishes: Place
Rank Nat SailNo Club HelmName Place Points
1 FIN 550 BSS Held Sofia 1 24.0
2 FIN 377 EMK Markkanen Aarni 2 22.0
3 FIN 408 BS Roininen Aapo 3 20.0
4 FIN 1004 EMK Lehtinen Hanna 4 18.0
5 FIN 1008 HSS Aho Emma 5 17.0
6 FIN 641 BSS Björkestam Julia 6 16.0
7 FIN 661 NJK Skogström Anna 7 15.0
8 FIN 569 HSS Lindström Joanna 8 14.0
9 FIN 1010 EMK Huhta-Koivisto Emilia 9 13.0
10 FIN 485 HSS Aliklaavu Venla 10 12.0
11 FIN 178 HTPS Nurminen Aleksi 11 11.0
12 FIN 651 EMK Kario Sini 12 10.0
13 FIN 646 EMK Virolainen Juho 13 9.0
14 FIN 644 EMK Alander Ella 14 8.0
15 FIN 542 NJK Sundelin Filip 15 7.0
16 FIN 565 EMK Koivuniemi Pekka 16 6.0
17 FIN 576 HSS Aarvala Erika 17 5.0
18 FIN 265 KVP Pietarinen Johanna 18 4.0
19 FIN 1006 HSS Ikäheimo Viggo 19 3.0
20 FIN 633 NJK Sundelin Fredrik 20 2.0

R9/BSS - 0  at 2018-09-22

Start: Results, Finishes: Place
Rank Nat SailNo Club HelmName Place Points
1 FIN 550 BSS Held Sofia 1 19.0
2 FIN 455 HSS Jauhiainen Marika 2 17.0
3 FIN 1004 EMK Lehtinen Hanna 3 15.0
4 FIN 377 EMK Markkanen Aarni 4 13.0
5 FIN 408 BS Roininen Aapo 5 12.0
6 FIN 1008 HSS Aho Emma 6 11.0
7 FIN 1010 EMK Huhta-Koivisto Emilia 7 10.0
8 FIN 485 HSS Aliklaavu Venla 8 9.0
9 FIN 661 NJK Skogström Anna 9 8.0
10 FIN 178 HTPS Nurminen Aleksi 10 7.0
11 FIN 651 EMK Kario Sini 11 6.0
12 FIN 641 BSS Björkestam Julia 12 5.0
13 FIN 628 HSS Makkonen Charlotta 13 4.0
14 FIN 542 NJK Sundelin Filip 14 3.0
15 FIN 475 BSS Fagerholm Lukas 15 2.0

www.zoom8.fi


Sailwave Scoring Software 2.25.4
www.sailwave.com